Osiągnięcia naszych uczniów

 

 Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach i przeglądach 2016/17

 

Lp.

Nazwa konkursu

lub przeglądu

Imię i nazwisko ucznia

Udział/

osiągnięcia

Klasa

Etap/tytuł

Instrument,

miejscowość, data

Nauczyciel prowadzący

 

Konsultacje i warsztaty dla nauczycieli i uczniów klas perkusji

Adrian Strzałka- udział

 

Bartłomiej Bokota- udział

V/6

 

 

IV/4

Perkusja

Jarosław

24- 26.10.2016r.

Mariusz Knot

 

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej

Piotr Antosz- udział

Marcin Antosz- udział

II/6

II/6

Akordeon

Przemyśl

8.12.2016

Dariusz Kot

       

XI Festiwal Młodych Gitarzystów

Julia Bezara- nagroda I stopnia

 

Filip Nowacki- nagroda I stopnia

I/6

 

 

III/6

Gitara

Kolbuszowa

15.12.2016r.

Ewelina Stępień

   

XVII Międzypowiatowy Konkurs Kultury Muzycznej

Duet akordeonowy:

Piotr Antosz

Marcin Antosz – wyróżnienie II stopnia

Solo

Piotr Antosz – wyróżnienie II stopnia

Piotr Antosz – wyróżnienie II stopnia

 

 

II/6

 

 

 

II/6

 

 

II/6

Akordeon

10.12.2016r.

Sokołów Małopolski

Dariusz Kot

   

XI Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych

Kacper Pociask – II nagroda

 

Tymoteusz Marciniec - wyróżnienie

 

Patryk Kopala – III nagroda

II/4

 

 

III/4

 

 

 

 

IV/4

Trąbka

22.12.2016 r.

Kolbuszowa

Bogusław Kołcz

 

III Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - Akordeon

Marcin Antosz-

nagroda II stopnia

Piotr Antosz- wyróżnienie

Duet akordeonowy:

Piotr i Marcin Antosz – nagroda II stopnia

 

 

 

Marcin Płoch- nagroda II stopnia

 

Kamil Bochenek- wyróżnienie

II/6

 

II/6

 

 

 

II/6

 

 

 

IV/4

 

 

VI/6

Akordeon

11.01.2017 r.

Leżajsk

Dariusz Kot

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Gitary

Zuzanna Ragan

Małgorzata Królikowska

 

Gabriela Gawron

V/6

 

II/4

 

III/4

Gitara

7.02.2017 r.

Jarosław

Krystian Tęczar

Ewelina Stępień

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Akordeonu

Jakub Olszewski

II/4

Akordeon

9.02.2017 r.

Tarnobrzeg

Dariusz Kot

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Kontrabasu i Wiolonczeli

Kacper Kordek

Dominika Koźlak -Pośko

II/4

IV/6

Kontrabas

Wiolonczela

10.02.2017 r.

Mielec

Wojciech Front

Monika Sobolewska

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych

Tymoteusz Marciniec

III/4

Trąbka

14.02.2017 r.

Łańcut

Bogusław Kołcz

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych

Julia Stachowska

Anna Opiela

Julia Zapał

Konrad Zegar

Weronika Antosz

IV/6

IV/6

II/4

III/4

II/4

Flet, Klarnet, Saksofon

20.02.2017 r.

Kolbuszowa

Joanna Dąbrowska

Mariusz Stępień

Andrzej Gorczyca

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Perkusji

Adrian Strzałka

Jakub Strzałka

V/6

IV/6

Perkusja

21.02.2017 r.

Kraków

Mariusz Knot

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów w zakresie gry na Skrzypcach i Altówce

Weronika Zegar

Wiktoria Świerk

Nina Urban

Milena Wójcik Aleksandra Kuraś

IV/6

V/6

IV/6

III/4

V/6

Skrzypce, Altówka

25.02.2017 r.

Rzeszów

Agnieszka Żebro

Małgorzata Kołodziejczyk

Marta Fortuna

 

Regionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu

Diana Pyrc

Kinga Niwa

Aleksandra Ziobro

IV/6

III/4

V/6

Fortepian

3.03.2017 r.

Stalowa Wola

Bożena Stachyra-Płonka

Beata Mikuła

Klaudyna Hyjek

 

XXIII Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej – Przeworsk 2017

Marcin Płoch

IV/4

Kształcenie słuchu

9.03.2017 r.

Przeworsk

Lidia Budak

 

IX Makroregionalny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach

„Życie i twórczość Andrzeja Panufnika”

Patrycja Kośkiewicz

Daria Ziajor

Judyta Ziajor

Katarzyna Rojek

VI/6

VI/6

VI/6

VI/6

Audycje Muzyczne

4.04.2017 r.

Dębica

 

Lidia Budak

 

II Regionalny Konkurs Skrzypcowy , Altówkowy i Wiolonczelowy „Wesołe smyczki”

 

Anita Wilk –

 I miejsce

Antoni Żurek- udział

Gabriela Król – II miejsce

Zuzanna Jaworek –

III miejsce

 

III/6

II/6

I/4

I/6
 

Skrzypce,

Wiolonczela

Altówka,

4.04.2017 r.

Głogów

Małopolski
 

Marta Fortuna- wyróżnienie

Monika Sobolewska,

Małgorzata Kołodziejczyk- wyróżnienie

Wyróżnienie – dla akompaniatorów:

Klaudyny Hyjek i

Marii Dubrawskiej
 

I Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych - Flet

Kamila Słomba

II/6

Flet

7.04.2017 r.

Błażowa
Dorota Kozińska
 

I Wiosenne Spotkania Młodych Gitarzystów 

Julia Bezara – nagroda II stopnia

Filip Nowacki- nagroda I stopnia

Małgorzata Królikowska – nagroda II -stopnia

 

I/6

III/6

II/4

Gitara

8.04.2017 r.

Pruchnik

 

Ewelina Stępień

Krystian Tęczar
 

VII Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne”

Aleksandra Ziobro – III miejsce

V/6

 

Fortepian

 

10 – 11.04.2017 r.

Kolbuszowa

Klaudyna Hyjek

 

XVII Gorlickie Konfrontacje Akordeonowe

 

Piotr Antosz

 

Marcin Antosz

Kamil Bochenek

II/6

II/6

VI/6

Akordeon

23 – 26.04.2017 r.

Gorlice

 

Dariusz Kot

   

VIII Konkurs Muzyczno-Plastyczny

„Dźwiękiem malowane”

 Sebastian Boś

 III/6  

Fortepian

12.05.2017 r.

Stalowa Wola
 

Maria Grabowska

  Podkarpacki Festiwal Młodych Flecistów

 

Karolina Szymaszek - III miejsce

 

Maja Zabawska- wyróżnienie

 

Anna Bochenek - wyróżnienie

Kamila Słomba - wyróżnienie

I/4

I/6

/6

I/6

Flet

24.05.2017 r.

Niwiska

Joanna Dąbrowska

Maria Dubrawska – wyróżniony akompaniator

  Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „VI Dziecięce spotkania z muzyką fortepianową”

 

Nicole Mikiewicz - wyróżnienie

Kinga Pipała - wyróżnienie

 

I/6

/6

Fortepian

27.05.2017 r.

Przemyśl

 

 

Bożena Stachyra- Płonka

  VI Ogólnopolski Konkurs Kontrabasowy

Kacper Kordek - wyróżnienie

Wiktor Pacyna- nagroda III

II/4

II/6
 Kontrabas

28.05.2017 r.

Katowice
Wojciech Front

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach i przeglądach 2015/16

Lp.

Nazwa konkursu

lub przeglądu

Imię i nazwisko ucznia

Udział/

osiągnięcia

Klasa

Etap/tytuł

Instrument,

miejscowość, data

Nauczyciel prowadzący

 

XIII Konkurs Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej

Chór szkolny-

udział

IV/6,

V/6,

VI/6

III/4,

IV/4

Wokal

24.10.2015r.

Rzeszów

Dariusz Kosak

 

XIV edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Religijnej

Aleksandra Kozub

I miejsce

Maria Styś

II miejsce

Urszula Opiela

II miejsce

Magdalena Blicharz

II miejsce

VI/6

 

 

II/4

 

VI/6

 

VI/6

Wokal

28.10.2015r

Górno (Zespół Szkół w Górnie)

Dariusz Kosak

 

II Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej

Akordeon - Fortepian

Kamil Bochenek-

wyróżnienie II stopnia

Marcin Płoch-

wyróżnienie III stopnia

V/6

 

 

III/4

Akordeon

3.12.2015r.

Leżajsk

Dariusz Kot

   

Przeworski Konkurs Klarnetowy

Anna Opiela- wyróżnienie

Konrad Zegar

- nagroda specjalna i wyróżnienie

 

Trio klarnetowe:

 

Anna Opiela

 

Konrad Zegar

 

Jakub Siuta - wyróżnienie

III/6

 

II/4

I

 

 

 

 

II/6

 

II/4

 

IV/4

Klarnet

7.12.2015r.

Przeworsk

Mariusz Stępień – nagroda specjalna za wyróżniające przygotowanie uczniów i Klaudyna Hyjek -  nagroda specjalna za wyróżniający akompaniament

   

Przesłuchania Regionalne CEA Kameralne zespoły dęte I stopnia

Trio klarnetowe-

Konrad Zegar

 

Anna Opiela

 

Jakub Siuta –

udział

 

II/4

 

III/6

 

IV/4

Klarnet

8.12.2015r.

Tarnobrzeg

Mariusz Stępień


Przesłuchania Regionalne CEA

Duety fortepianowe

Duet fortepianowy-

Natalia Ochał

Aleksandra Ziobro - udział

IV/6

 

 

IV/6

Fortepian

10.12.2015r.

Rzeszów

Klaudyna Hyjek

 

X Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych

Tymoteusz Marciniec - nagroda

Patryk Kopala

- III nagroda

II/4

 

III/4

Trąbka

11.12.2015r.

Kolbuszowa

Bogusław Kołcz

 

X Festiwal Młodych Gitarzystów

Filip Nowacki – nagroda I stopnia

Gabriela Gawron – nagroda I stopnia

II/6

 

II/4

Gitara

14.12.2015r.

Kolbuszowa

Ewelina Stępień

 

XII Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary

Filip Nowacki

III miejsce

II/6

Gitara

10.03.2016r.

Strzyżów

Ewelina Stępień

1

XXII Regionalny Konkurs Wiedzy Teoretycznej

Urszula Opiela - udział

VI/6

Kształcenie słuchu

10.03.2016r.

Przeworsk

Lidia Budak

 

XII Konkurs „Dziecięce Interpretacje Muzyczne”

Aleksandra Ziobro - wyróżnienie

IV/6

Fortepian

10.03.2016r.

Tarnobrzeg

Klaudyna Hyjek

 

XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów

Konrad Zegar - udział

II/4

Klarnet

17.03.2016r.

Jasło

Mariusz Stępień,

dyplom dla akompaniatora Klaudyny Hyjek

 

VIII Makroregionalny Konkurs Wiedzy o Kompozytorach „Życie i twórczość Henryka Mikołaja Góreckiego”

Izabela Nogaj

-udział

VI/6

Teoria

21.03.2016r.

Dębica

Lidia Budak

 

IX Regionalny Konkurs Skrzypcowy i Wiolonczelowy – „Dźwięki smyczkiem  malowane”

Julia Cani’-

II miejsce

Anita Wilk- wyróżnienie I stopnia

Aleksandra Kuraś- udział

II/6

 

II/6

 

IV/6

Skrzypce

12.04.2016r.

Dębica

Agnieszka Żebro- wyróznienie

Marta Fortuna,

Małgorzata Kołodziejczyk

Został wyróżniony nauczyciel akompaniator

mgr Klaudyna Hyjek

 

III Ogólnopolski Konkurs Fletowy

Izabela Ziajor- udział

Martyna Dul- udział

III/4

 

III/4

Flet

16.04.2016r.

Gdów

Joanna Dąbrowska

 

IV ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy

Julia Cani’- wyróżnienie

II/6

Skrzypce

15.04.2016r.

Kielce

Agnieszka Żebro

 

Polskie Spotkania Kontrabasowe

Wiktor Pacyna – II miejsce

I/6

Kontrabas

15.04.2016r.

Mielec

Wojciech Front

 

VI Makroregionalny Konkurs Pianistyczny „Wiosenne spotkania muzyczne”

Aleksandra Ziobro-

II miejsce

Sebastian Boś- wyróżnienie I stopnia

Anna Stolarczyk – wyróżnienie II stopnia

IV/6

 

 

II/6

 

I/6

Fortepian

18,19.04.2016r Kolbuszowa

Klaudyna Hyjek

Dominika Serafińska

Bożena Stachyra-Płonka

 

Regionalny Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy „Wesołe smyczki”

Julia Cani ’-

I miejsce

Anita Wilk-

II miejsce

Gabriela Wodzisz –

II miejsce Weronika Zegar – udział

 

 

Nina Urban – udział

 

 

Rozalia Pacyna - udział

II/6

 

II/6

 

I/6

 

 

III/6

 

 

III/6

 

 

I/6

Skrzypce

26.04.2016r.

Głogów Małopolski

Agnieszka Żebro, Marta Fortuna, Małgorzata Kołodziejczyk

 

VI Przegląd Szkół Muzycznych- Jarosław 2016

Marcin Antosz- wyróżnienie II stopnia

Piotr Antosz- wyróżnienie I stopnia

- duet :

Marcin i Piotr Antosz- wyróżnienie I stopnia

I/6

 

 

I/6

 

 

I/6

Akordeon

24.04.2016 r.

Jarosław

Dariusz Kot

 

X Regionalny Festiwal Młodych Flecistów i Warsztaty Fletowe

Kamila Słomba – wyróżnienie I stopnia

Julia Stachowska – wyróżnienie I stopnia

Katarzyna Rojek - udział

Urszula Opiela - udział

Aleksandra Kozub - udział

Paulina Róg- udział

I/6

 

 

III/6

 

 

 

V/6

 

VI/6

 

VI/6

 

III/6

Flet

9.05.2016 r.

Kolbuszowa

Dorota Kozińska,

Joanna Dąbrowska

Akompaniuje Maria Dubrawska - wyróżnienie

 

VII Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści

Kinga Niwa –

udział

II/4

Fortepian

18.05.2016 r.

Stalowa Wola

Beata Mikuła

 

IX Tarnobrzeski Konkurs Akordeonowy

Piotr Antosz

- wyróżnienie

Marcin Antosz- wyróżnienie

Marcin Płoch- udział

I/6

 

I/6

 

III/4

Akordeon

18.05.2016 r.

Tarnobrzeg

Dariusz Kot

 

Konkurs Pianistyczny

Boś Sebastian

Złote Pasmo

w kat. I

II/6

Fortepian

24.05.2016r.

Stropkov

Dominika Serafińska

 

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach i przeglądach 2014/15

 

Lp.

Nazwa konkursu

lub przeglądu

Imię i nazwisko ucznia

Udział/

osiągnięcia

Klasa

Etap/tytuł

Instrument,

miejscowość, data

Nauczyciel prowadzący

 

Warsztaty Metodyczne Trąbkowo-Fletowe

Urszula Opiela - czynny udział

Aleksandra Kozub – bierny udział

V/6

 

V/6

Flet

Kolbuszowa

17.11.2014r.

Grażyna Ciesielska

 

XIII Edycja Powiatowego Konkursu Piosenki Religijnej

Mateusz Ogorzałek –

II miejsce

Diana Boś –

Wyróżnienie

Andżelika Boś – wyróżnienie

Aleksandra Kozub - udział

VI/6

 

IV/6

 

IV/6

 

V/6

Wokal

Górno

19.11.2014r.

Dariusz Kosak

 

I Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej

Albert Szymański -

wyróżnienie II stopnia

 

Bartłomiej Kulig - udział

II/4

 

 

 

IV/4

Akordeon

Leżajsk

27.11.2014r.

Dariusz Kot

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Altówki

Justyna Ignas - udział

III/4

Altówka

Rzeszów

2.12.2014r.

Waldemar Grabarek

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA Uczniów Klas Fortepianu

Aleksandra Brzoza – udział

Michał Śliwiński – udział

IV/6

 

IV/6

Fortepian

Przemyśl

2.12.2014r.

Maria Dubrawska

 

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej

Albert Szymański -

udział

Bartłomiej Kulig - udział

II/4

 

IV/4

Akordeon

Przemyśl

9-13.12.2014r.

Dariusz Kot

 

IX Festiwal Młodych Gitarzystów

Filip Nowacki-

Nagroda I stopnia

I/6

Gitara

Kolbuszowa

15.12.2014r.

Ewelina Stępień

 

„Lubaczowskie Impresje Muzyczne”

Aleksandra Ziobro –

wyróżnienie

III/6

Fortepian

Lubaczów

20.03.2015r.

Klaudyna Hyjek

 

X Ogólnopolski Konkurs Młodych Instrumentalistów

Aleksandra Ziobro - udział

III/6

Fortepian

Jasło

25.03.2015r.

Klaudyna Hyjek

 

VII Ogólnopolski Festiwal Akordeonowych Zespołów Kameralnych

Duet akordeonowy:

Bartłomiej Kulig

Paweł Wojnarowski

- udział

 

IV/4

 

IV/4

Akordeon

Stalowa Wola

27.03.2015r.

Dariusz Kot

 

VII Wiosenne Spotkania Pianistyczne

”Od siedmiolatka do nastolatka”

Aleksandra Ziobro

wyróżnienie

III/6

Fortepian

Dębica

27.04.2015r.

Klaudyna Hyjek

 

Wiosenne Spotkania Muzyczne

Cezary Dziuban

- wyróżnienie

 II stopnia

II/6

Fortepian

Kolbuszowa

21.04.2015r.

Klaudyna Hyjek

 

III Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Perkusyjnych

Grzegorz Zajechowski

I miejsce

IV/4

Perkusja

Biłgoraj

20.05.2015r.

Mariusz Knot

 

XVIII Małopolski Konkurs Pianistyczny

Aleksandra Ziobro

udział

III/6

Fortepian

Tuchów

22.05.2015r.

Klaudyna Hyjek

 

I Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych

Drewnianych

Wiktoria Raś

udział

Konrad Zegar

I miejsce

II/4

 

I/4

Saksofon

Trzciana

30.05.2015r.

Klarnet

Trzciana

30.05.2015r.

Andrzej Gorczyca

Mariusz Stępień

 

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach i przeglądach 2013/14   

Lp.

Nazwa konkursu

lub przeglądu

Imię i nazwisko ucznia

Udział/

osiągnięcia

Klasa

Etap/tytuł

Instrument,

miejscowość, data

Nauczyciel prowadzący

 

VIII Regionalny Festiwal Instrumentów Dętych Blaszanych

Jerzy Kalisztan

wyróżnienie

III/4

Trąbka -Kolbuszowa

5.12.2013r.

Bogusław Kołcz

 

XIII Mikołajki Gitarowe

Wioletta Darłak

udział

I/4

Gitara – Jarosław

6.12..2013r.

Krystian Tęczar

 

Podkarpackie Przesłuchania Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych Szkół Muzycznych

 I stopnia

Jakub Babicz

II miejsce

IV/4

Klarnet – Mielec

28.02.2014r.

Mariusz Stępień

 

„Dziecięce Interpretacje Muzyczne” ,

XI Regionalny Konkurs Uczniów Klas Fortepianu Szkół Muzycznych I stopnia

Aleksandra Ziobro

wyróżnienie

II/6

Fortepian –Tarnobrzeg

20.03.2014r.

Klaudyna Hyjek

 

XI Regionalne Przesłuchania Uczniów Klas Gitary Szkół Muzycznych I stopnia

Wioletta Darłak

II miejsce

I/4

Gitara-

Strzyżów

1.04.2014r.

Krystian Tęczar

 

IV Makroregionalny Konkurs Pianistyczny

„Wiosenne spotkania muzyczne”

Kamil Roman

III miejsce

Diana Pyrc

wyróżnienie

Aleksandra Ziobro

I miejsce

Magdalena Daniel

wyróżnienie

Magdalena Blicharz

wyróżnienie

Anna Daniec

wyróżnienie

Kamil Ziobro

wyróżnienie

III/4

 

I/6

 

II/6

 

III/4

 

IV/6

 

V/6

 

IV/4

Fortepian

Kolbuszowa

15.04.2014r.

Fortepian

Kolbuszowa

15.04.2014r.

Fortepian

Kolbuszowa

15.04.2014r.

Fortepian

Kolbuszowa

15.04.2014r.

Fortepian

Kolbuszowa

15.04.2014r.

Fortepian

Kolbuszowa

16.04.2014r.

Fortepian

Kolbuszowa

16.04.2014r.

Dominika Serafińska

Bożena Stachyra-

Płonka

Klaudyna Hyjek

Bożena Stachyra-

Płonka

Beata Mikuła

Bożena Stachyra-

Płonka

Bożena

Stachyra-

Płonka

 

XIV Przegląd Zespołów Rytmiki

Klasa II/6

Srebrne Pasmo

 

Rytmika Strzyżów

26.04.2014r.

Beata Parkosz

 

III Ogólnopolski Konkurs Gitarowy ”Młodzi Czarodzieje Gitary”

Wioletta Darłak

udział

I/4

Gitara 29.04.2014r.

Dobczyce

Krystian Tęczar

 

VIII Tarnobrzeski Regionalny Konkurs Akordeonowy

Albert Szymański

III miejsce

Bartłomiej Kulig

III miejsce

I/4

 

III/4

Akordeon

21.05.2014r.

Tarnobrzeg

Dariusz Kot

 

Małopolski Konkurs Pianistyczny

Aleksandra Ziobro

I miejsce

II/6

Fortepian

22.05.2014r.

Tuchów

Klaudyna Hyjek

Udział i osiągnięcia uczniów w konkursach i przeglądach 2010/11   

Lp.

Nazwa konkursu

lub przeglądu

Imię i nazwisko ucznia

Udział/

osiągnięcia

Klasa

Etap/tytuł

Instrument,

miejscowość, data

Nauczyciel prowadzący

 

IX Ogólnopolski Festiwal Saksofonowy

Kamil Rachwał

udział

IV/4

Saksofon

Przeworsk

6.12.2010r.

Andrzej Gorczyca

 

V Regionalny Festiwal Młodych Flecistów

Tycjana Jaszczyszyn -

udział

 

Weronika Marciniec -

udział

 

Marlena Świętoń -

udział

I/4

 

 

 

I/4

 

 

 

I/4

Flet

Kolbuszowa

1.12.2010r.

Ewa Stępień

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA Klas Fortepianu

Patrycja Hendzel

udział

IV/6

Fortepian

Stalowa Wola

8.02.2011r.

Aneta Bochenek

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA Klas Skrzypiec

Marcelina Bełzo

udział

IV/6

Skrzypce – Dębica

10.02.2011r.

Małgorzata Żak

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA Klas Gitary

Konrad Kania

udział

III/4

Gitara – Strzyżów

18.02.2011r.

Bogusław Bieszczad

 

Makroregionalne Przesłuchania CEA Klas Fletu

Kinga Hendzel

udział

Klaudia Mikoda

udział

IV/6

 

IV/6

Flet -Nowy Targ

23.02.2011r.

Ewa Stępień

 

Regionalne Spotkania Uczniów Szkół Muzycznych I i II stopnia – Edycja Saksofon

Kamil Rachwał

udział

Kwartet :

Kamil Rachwał

Tomasz Urbanek

Dominik Mądro

Łukasz Pieprzak

II miejsce

IV/4

Saksofon –

Mielec

24.03.2011r.

Andrzej Gorczyca

 

Wiosenne Spotkania Pianistyczne „ OD SIEDMIOLATKA DO NASTOLATKA”

Patrycja Hendzel-

Wyróżnienie

Anna Doś

udział

V/6

Fortepian

Dębica

18.04.2011r.

Aneta

Bochenek

Maria Dubrawska

 

Konkurs Werblowy i Zestawowy

Jakub Budzik

udział

IV/6

Perkusja

Głogów Młp.

18.04.2011r.

Mariusz  Knot

 

I Regionalny Konkurs Pianistyczny „WOSENNE SPOTKANIA MUZYCZNE

Julia Paśko

udział

Anna Doś

udział

 

Fortepian

Kolbuszowa

10.05.2011r.

Maria Dubrawska

 

 

 

 

 


          

Bożena Stachyra- Płonka