Harmonogram przesłuchań

plakat festiwal

HARMONOGRAM I MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU MUZYCZNEGO – „PODKARPACKA FRAZA”

 

1 dzień – 28.05.2018r.

17.00 – Powitanie zagranicznych gości z Ukrainy, Czech
i Słowacji.
18.00 – zakwaterowanie.
19.00 – Integracyjna kolacja przy dźwiękach muzyki.

2 dzień - 29 .05.2018

 

8.00 Próby akustyczne 8.00 – Zespół: Roksana Kot, Weronika Antosz, Maciej Rachwał, Piotr Antosz, Marcin Wójcik, Adrian Strzałka – Ropczyce

8.05 – Zespół: Maja Zabawska, Zuzanna Jaworek, Natalia Krysa, Szymon Zima, Antoni Żurek – Ropczyce

8.10 – Zespół: Marcin Antosz, Piotr Antosz – Ropczyce

8.15 – Patrycja Pyzińska – Dębica

8.20 – Zespół: Sylwia Barcikowska, Denis Kozlov, Nikodem Ziółkowski – Rzeszów
(ZSM nr 1)

8.25 – Zespół: Karolina Chmiel, Marcin Sokoleńko, Sebastian Urban, Bartosz Chruściel – Rzeszów (ZSM nr 1)

8.30 – Zespół: Zespół: Sylwia Barcikowska, Albert Szymański, Antoni Bońkowski, Jakub Kozłowski, Emilia Mróz, Paulina Suwała, Gabriela Kolasa, Magdalena Doroba, Weronika Strzempa – Rzeszów (ZSM nr 1)

8.35 – Edyta Dudzik – Jeżowe 8.40 – Gabriela Dziedzic – Jeżowe

8.45 – Jakub Kazimierak – Kamień

8.50 – Zespół: Martyna Bednarska, Maciej Chromik, Karol Magon, Dominika Bochnak, Adam Gołojuch, Miłosz Swirk – Kańczuga

8.55 – Zespół: Natalia Popek, Monika Kołodziej, Mateusz Garbacz, Maksymilian Mastalerczyk – Stalowa Wola

9.00 – Zespół: Weronika Homa, Małgorzata Skiba, Nikola Czenczek, Amelia Giefert – Lesko
9.05 – Kapela Ludowa Młode Kurasie z Lubziny: Natalia Bieniek, Justyna Bieniek, Aleksandra Kuraś, Mateusz Wójcik, Marcin Wójcik

9.10 – Alexandra Jakubčová – Stropkov
9.15 – Timea Korpoňová – Stropkov
9.20 – Zespół Muzyczny 1 – Stropkov
9.25 – Zespół Muzyczny 2 - Stropkov
9.30 – Valerie Kaňová - Český Těšín
9.35 – Kapela Ludowa – Mała
9.40 – Władysław Korniejew - UKRAINA

Nazar Bałusz
Maksym Kaczmar
Zespół Bandurzystów
Iwan Grabowski
Demjan Gawaj
Jana Lachowycz
Sofija Kreczkiwśka
9.50 – Zespół: Klaudia Gocał, Aleksandra Cachro , Joanna Kolbusz, Maria Krzeptowska, Joanna Czubernat, Kinga Michniak, Paulina Socha, Szymon Gąsienica-Byrcyn, Grzegorz Szlehuber, Wojciech Stosel, Jagoda Złoch– Zakopane

10.00 Uroczyste Otwarcie Festiwalu.

Powitanie:
1. dyrektor - J. Wojnarowski
2. wizytator CEA –Krzysztof Szczepaniak,
3. burmistrz Ropczyc- Bolesław Bujak
4. prezes Rzeszowskiego Towarzystwa Muzycznego - Andrzej Szypuła
5. Prezes TPZR- prof. Władysław Tabasz
Jury: mgr Andrzej Szypuła, dr Anna Szałyga, dyrektorzy szkół biorących udział w Festiwalu

10.15 Prezentacja uczestników.

10.15 – Jakub Kazimierak – Kamień
10.25 - Alexandra Jakubčová – Stropkov 10.35– Patrycja Pyzińska – Dębica
10.45 – Władysław Korniejew – Dobromil - Ukraina
10.55– Gabriela Dziedzic – Jeżowe
11.05 – Maksym Kaczmar – Dobromil - Ukraina
11.15 - Valerie Kaňová - Český Těšín
11.25 – Iwan Grabowski – Dobromil - Ukraina
11.35 - Timea Korpoňová – Stropkov
11.45 – Demian Gawaj – Dobromil - Ukraina
11.55 – Edyta Dudzik - Jeżowe
12.05 – Jana Lachowycz – Dobromil - Ukraina
12.15 – Sofija Kreczkiwśka - Dobromil - Ukraina
12.25 – Nazar Bałusz – Dobromil - Ukraina
12.35 - Zespół – Duet – Marcin Antosz
Piotr Antosz - Ropczyce

13.00 – 14.30 - PRZERWA


14.30 – Zespół: Karolina Chmiel, Marcin Sokoleńko, Sebastian Urban, Bartosz Chruściel – Rzeszów (ZSM nr 1)
14.40 – Zespół: Sylwia Barcikowska, Albert Szymański, Antoni Bońkowski, Jakub Kozłowski, Emilia Mróz, Paulina Suwała, Gabriela Kolasa, Magdalena Doroba, Weronika Strzempa – Rzeszów (ZSM nr 1)

14.50 – Zespół: Sylwia Barcikowska, Denis Kozlov, Nikodem Ziółkowski – Rzeszów
(ZSM nr 1)

15.00 – Zespół: Natalia Popek, Monika Kołodziej, Mateusz Garbacz, Maksymilian Mastalerczyk – Stalowa Wola

15.10 – Zespół: Weronika Homa, Małgorzata Skiba, Nikola Czenczek, Amelia Giefert – Lesko

15.20 – Zespół: Roksana Kot, Weronika Antosz, Maciej Rachwał, Piotr Antosz, Marcin Wójcik, Adrian Strzałka – Ropczyce

15.30– Zespół: Maja Zabawska, Zuzanna Jaworek, Natalia Krysa, Szymon Zima, Antoni Żurek – Ropczyce

15.40 – Zespół: Klaudia Gocał, Aleksandra Cachro , Joanna Kolbusz, Maria Krzeptowska, Joanna Czubernat, Kinga Michniak, Paulina Socha, Szymon Gąsienica-Byrcyn, Grzegorz Szlehuber, Wojciech Stosel, Jagoda Złoch – Zakopane
15.50– Zespół: Martyna Bednarska, Maciej Chromik, Karol Magon, Dominika Bochnak, Adam Gołojuch, Miłosz Swirk – Kańczuga

16.00 – Kapela Ludowa Młode Kurasie z Lubziny: Natalia Bieniek, Justyna Bieniek, Aleksandra Kuraś, Mateusz Wójcik, Marcin Wójcik
16.10 – Kapela Ludowa – Mała
16.20 – Zespół Bandurzystów – Dobromil - Ukraina
16.30 – Zespół: Štefan Drobňak, Karin Božiková, Eliška Mitrušková, Matúš Prusák, Alexandra Jakubčová, Michaela Vandová, Alica Kiklicová, Timea Korpoňová, Dávid Michlik, Benjamin Vateha - Stropkov
16.40 – Zespół : Zuzana Gondeková, Stanislav Švahla, Matej Bujdoš, Štefan Drobňák, Dominik Tadeáš Senaj, Šimon Rusinko, Lucia Ďurišová, Ľuboslav Hmurčik, Ema Mihrinová, Beniamin Wateha - Stropkov
17.00 – Prezentacja Instrumentów Etnicznych - Aleksandra Knauf
17.30 - KONCERT - Aleksandra Knauf - instrument – Suka Biłgorajska
18.00 Wręczenie wyróżnień i wytypowanie laureatów do Koncertu Finałowego
19.00 Po kolacji w Motelu Super 6 zabawa integracyjna – prowadzący - Frąckowiak Jerzy

3 dzień – 30.05.2018r.

11.00. Centrum Kultury – bajka muzyczna „Porwanie Królewny Nutki”

12.00 – 14.00 Czas Wolny – Rynek – zwiedzanie Szkoły Muzycznej

Stadion Ropczyce

15.00 Otwarcie 15.30 Występ wytypowanych zespołów oraz gościnnie:

Orkiestra – Czechy
Zespół nauczycieli – Ukraina
Zespół - Słowacja
Zespół - Zakopane
Kapela – Kurasie - Lubzina
Belfer Band – Ropczyce

18.00 Zespół DIKANDA