Rozkład zajęć teoretycznych 2017-18

 

 

 

 

 

Cykl 6-cio letni klasa I-III

 

 

 

 

Klasa

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godziny

Sala

Nauczyciel

Ia

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

poniedziałek

czwartek czwartek

1300 –1345

1300 –1345

1350 –1435

11

B. Parkosz

Ib

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

Rytmika

 

poniedziałek

czwartek

czwartek

1530 –1615

1530 –1615

1620 –1705

11

 

B. Parkosz

 

IIa

Kształcenie słuchu

Rytmika

Kształcenie słuchu

 

poniedziałek

poniedziałek czwartek

1350 –1435

1440 –1525

1440 –1525

11

 

B. Parkosz

IIb

Kształcenie słuchu

Rytmika

Kształcenie słuchu,

 

poniedziałek

poniedziałek

czwartek

1620 –1705

1710 –1755

1710 –1755

 

11

 

B. Parkosz

IIIa

Kształcenie słuchu,

Rytmika

Kształcenie słuchu

 

poniedziałek

poniedziałek

czwartek

1800 –1845

1850 –1935

1850 –1935

11

B. Parkosz

IIIb

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

Rytmika

poniedziałek

czwartek

czwartek

1710 –1755

1710 –1755

1800 –1845

13

13

11

L.Budak

L.Budak

B. Parkosz

Cykl 6-cio letni klasa IV-VI

 

 

 

Klasa

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godziny

Sala

Nauczyciel

IV

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

poniedziałek

czwartek czwartek

1530 –1615

1300 –1345

1400 –1525

13

 

L.Budak

Va

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

wtorek

wtorek

piątek

1800 –1845

1850 –1935

1710 –1755

13

 

M.Gajewska

Vb

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

poniedziałek

poniedziałek

 czwartek

1350 –1435

1440 –1525

1620 –1705

13

 

L.Budak

VI

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

poniedziałek

poniedziałek

 czwartek

1800 –1845

1850 –1935

1530 –1615

13

 

L.Budak

 

Cykl 4-letni

 

 

Klasa

Przedmiot

Dzień tygodnia

Godziny

Sala

Nauczyciel

Ia

Kształcenie słuchu

wtorek

piątek

1350 –1435

1620 –1705

13

M.Gajewska

 

Ib

Kształcenie słuchu

wtorek

piątek

1620 –1705

1350 –1435

13

M.Gajewska

II

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

wtorek

wtorek

środa

1500 –1545

1550 –1635

1410 –1455

11

11

13

 

J.Wojnarowski

 

IIIa

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

wtorek

piątek

piątek

1710 –1755

1440 –1525

1530 –1615

13

 

M.Gajewska

IIIb

Kształcenie słuchu

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

poniedziałek czwartek

czwartek

1620 –1705

1800 –1845

1850 –1935

13

 

 

L.Budak

 

IV

Kształcenie słuchu

Audycje muzyczne

Kształcenie słuchu

wtorek

wtorek

piątek

1440 –1525

1530 –1615

1800 –1845

13

 

M.Gajewska

 

Kształcenie słuchu

zajęcia nadobowiązkowe

piątek

1850 –1935

13

 

M.Gajewska