Rozkład zajęć teoretycznych rok szk. 2021/2022

Cykl 6-cio letni klasa I-III

KlasaPrzedmiotDzień tygodniaGodzinySalaNauczyciel
Ia  Kształcenie słuchu
Rytmika
Kształcenie słuchu  
poniedziałek
poniedziałek
czwartek  
1255 –1340
1345 –1430
1300 –1345
11  B. Parkosz  
IbKształcenie słuchu
Rytmika
Kształcenie słuchu
poniedziałek
poniedziałek
piątek  
1615–1700
1705 –1750
1700–1745
11  B. Parkosz  
IIaRytmika
Kształcenie słuchu
Kształcenie słuchu,  
poniedziałek
poniedziałek
czwartek
1435 –1520
1525 –1610
1350 –1435
  11  B. Parkosz
IIbKształcenie słuchu
Rytmika
Kształcenie słuchu  
wtorek
piątek
piątek
1710 –1755
1750 –1835
1840 –1925
  11  B. Parkosz
IIIaRytmika
Kształcenie słuchu
Kształcenie słuchu
 
poniedziałek
poniedziałek
czwartek
1755 –1840
1845 –1930
1440 –1525
11      B. Parkosz
IIIbRytmika
Kształcenie słuchu
Kształcenie słuchu    
wtorek
wtorek
piątek  
1800 –1845
1850 –1950
1930 –2000
11      B. Parkosz

Cykl 6-cio letni klasa IV-VI

KlasaPrzedmiotDzień tygodniaGodzinySalaNauczyciel
IV aKształcenie słuchu
Audycje muzyczne
Kształcenie słuchu
poniedziałek
poniedziałek
czwartek
1330 –1415
1420 –1505
1505 –1550
13 L.Budak
IV bKształcenie słuchu
Audycje muzyczne
Kształcenie słuchu
poniedziałek
czwartek
czwartek
1510 –1555
1325 –1410
1415 –1500
 13    L.Budak
VKształcenie słuchu
Audycje muzyczne
Kształcenie słuchu
poniedziałek
czwartek
czwartek
1600 –1645
1645 –1730
1735 –1820
 13    L.Budak
VIKształcenie słuchu
Audycje muzyczne
Kształcenie słuchu
poniedziałek
czwartek
czwartek
1830 –1915
1825 –1910
1915 –2000
13    L.Budak
Chór Grupa I
Chór grupa II
Orkiestra
piątek
piątek
środa
1500 –1630
1640 –1810
1600 –1730
 

Cykl 4-letni

KlasaPrzedmiotDzień tygodniaGodzinySalaNauczyciel
IaKształcenie słuchu
Kształcenie słuchu
wtorek
piątek
1330 –1415
1600 –1645
13  M.Gajewska  
IbKształcenie słuchu
Kształcenie słuchu
wtorek
piątek
1650 –1735
1330 –1415
13  M.Gajewska  
IIaKształcenie słuchu
Kształcenie słuchu
Audycje muzyczne
wtorek
wtorek
piątek
1420 –1505
1510 –1555
1650 –1735
13   M.Gajewska  
IIbKształcenie słuchu
Audycje muzyczne
Kształcenie słuchu
wtorek
piątek
piątek
1600 –1645
1420 –1505
1510 –1555
13    M.Gajewska
IIIaKształcenie słuchu
Audycje muzyczne
Kształcenie słuchu
poniedziałek
poniedziałek
czwartek
1650 –1735
1740 –1825
1555 –1640
13    L. Budak
IIIbKształcenie słuchu
Audycje muzyczne
Kształcenie słuchu
wtorek
wtorek
czwartek
1530 –1615
1620 –1705
1530 –1615
11    J.Wojnarowski
IVKształcenie słuchu
Kształcenie słuchu
Audycje muzyczne
wtorek
wtorek
piątek
1740 –1825
1830 –1915
1740 –1825
13    M.Gajewska




Chór Grupa I – piątek 1500 –1630
Chór grupa II – piątek 1640 –1810
Orkiestra – środa
1600 –1730